Pro děti v doprovodu rodičů


Monte Klubík

Monte Klubík pro rodiče s dětmi do 3 let.Monte KlubíkVyhraďte si pravidelně hodinu a půl týdně, přijďte se svým dítětem nebo vnoučetem a nechte všechno ostatní za dveřmi. Pojďte se trénovat v umění být dítěti tichým, trpělivým, ale pevným a spolehlivým společníkem na cestě za poznáváním světa i sebe sama a svých možností. Naučte se respektovat jeho, ale také svou osobnost. Pokuste se stanovit jasná a přiměřená pravidla vzájemného vztahu mezi vámi a vaším potomkem, v němž nebude vítězů ani poražených.

Program je určen dětem přibližně od 1,5 roku do 3 let a jejich dospělému doprovodu.
Náplň kurzu: Připravené prostředí vybavené pomůckami v duchu metody Marie Montessori, partnerský výchovný přístup, respektující jak dítě, tak rodiče, výtvarné činnosti, písničky, básničky, pohybové aktivity. Učí se nejen děti, ale také rodiče.

Kurzy v 1. pololetí školního roku 2019/2020:

Úterý     9.30 - 11.00 hod 
Středa   9:30 - 11:00 hod
Čtvrtek  9.30 - 11.00 hod 

Kurzovné: 1 pololetí docházka 1x týdně: 2.700 Kč (při pozdějším nástupu během pololetí je kurzovné poměrně zkráceno).

Kontakt: Mgr. Martina Minsterová, e-mail: martinaminsterova@seznam.cz, tel: 605 422 554Než se rozhodnete, využijte možnost ukázkové hodiny. Po telefonické nebo elektronické domluvě se můžete zúčastnit zdarma jedné lekce Vámi vybraného programu.
Konzultace pro rodičeČesko-anglická Montessori mateřská škola Život hrou, s.r.o. - idatabaze.czMateřské školy - idatabaze.cz